Menu
Your Cart

Хто ми

NEAUVIA СВІТ


Торгова марка Neauvia Organic заявила про себе у 2012 році. Проект заснували італійський підприємець Габріеле Дріго та професор Нікола Зербінаті — дерматолог та експерт в естетичній медицині та косметології. Бренд контролюється швейцарським підприємством MATEX Lab зі штаб-квартирою в Лугано та дочірніми компаніями у Швейцарії, Німеччині, Італії та Польщі.

Місія Neauvia полягає в тому, щоб сприяти здоров'ю, благополуччю та красі за допомогою інновацій.

ХТО МИ

ЯКІСТЬ І БЕЗПЕКА


Якість та безпека – мають першорядне значення для всього, що ми робимо, - такого ефекту ми досягаємо за допомогою використання високоякісної сировини та найпередовіших технологій виробництва в світі.


Фахівці Neauvia контролюють усі розробки та виробництво продукції, щоб забезпечити відповідність нашим суворим стандартам.Хто ми

МИ ЕКСПЕРТИ У ВСІХ ОБЛАСТЯХ АНТИВІКОВОЇ МЕДИЦИНИ


Наш набір професійних продуктів включає шкірні наповнювачі, біоревіталізатори, системи регенерації тканин, лікувальні сироватки та унікальні хірургічних ринків.

Наш підхід до естетики цілісний.

Ми розробили наші продукти для синергетичної та органічної взаємодії з тілом та спільної роботи для продовження ефектів кожної окремої терапії. Комбіновані рішення Neauvia для лікування з використанням наповнювачів, професійних засобів догляду за шкірою та інноваційних енергетичних технологій дозволяють практикуючим лікарям досягати оптимальних результатів лікування та неперевершеної задоволеності пацієнтів.


ХТО МИ

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ


Нашим головним досягненням є асортимент пошитих поліетиленгліколем (ПЕГ) філерів, створених за першокласною технологією, які надають нашим продуктам високий профіль безпеки та переносимості.

Кожен філер у нашій лінії був ретельно розроблений, щоб забезпечити певну реологію для точного лікування найвибагливіших естетичних потреб.

В основі нашої лінії філерів лежить наша нова хімічна геометрія та справжня полімерна технологія. Це дозволяє нашому філеру ідеально інтегруватися у різні рівні шкіри.

ХТО МИ

ТЕХНОЛОГІЇ


Neauvia також пропонує електроустаткування для естетичних та хірургічних ринків. Наші технології характеризуються гладким, сучасним дизайном і передовою електромедичною інженерією в суміжних областях, таких як електрохірургічне, радіочастотне лікування, термічний ліфтинг, фотобіостимуляція шкіри та косметологія.


Завдяки нашому портфелю продуктів світового класу, Neauvia продовжує задовольняти та пацієнтів у всьому світі.