Menu
Your Cart

Відгуки

ДР. ДЭВИД ГОЛДБЕРГ
Член ради сертифікованих дерматологів; спеціаліст лазерної хірургії; професор та колишній директор відділення хірургії моосу; проводив дослідження з лазерних технологій у відділенні дерматології у медичній школі ікан на горі синай у нью-йорку (США)
ДР. МАЙКЛ ГОЛД
Член ради сертифікованих дерматологів та косметичний хірург; Доцент кафедри у школі медсестринського справи при Вандербільті та професор у Мед. Коледжі Мехаррі, медичний факультет у Нешвіллі (США)
КРИСТОФ МИРАЦКИ
Я використовую продукти Neauvia з того часу, як вони вперше з'явилися на ринку. Я підтримую Neauvia, тому що цей виробник пропонує широкий асортимент продуктів, які допомагають мені задовольнити будь-які потреби моїх пацієнтів. Перевага використання цих засобів полягає в тому, що я можу бути впевненим у безпеці та добробуті пацієнта. Я можу використовувати його для досягнення чудових, природних і тривалих результатів завдяки органічній природі та біосумісності речовин. З часом, чим більше я використовую продукти Neauvia, тим більше я переконуюсь у його якості та перевагах у порівнянні з іншими гіалуроновими кислотами.
ПАВЕЛ КУБИК
Найважливіша мета сучасної естетичної медицини - не тільки досягти гарного ефекту, але й вибрати найкращі інструменти у боротьбі зі старінням. Лінія Neauvia Organic поєднує безпечний догляд з природними, довгостроковими результатами. Найбільше я волію працювати з філлером Neauvia Organic Stimulate, який поєднує в собі чисту форму гіалуронової кислоти з гідроксіапатитом кальцію, завдяки чому він наповнює тканини та стимулює вироблення колагену.
АГНЕСС РУСКУЛ
Філери нового покоління Neauvia є дуже сильним конкурентом серед представлених на ринку філе. Продукти Neauvia охоплюють широкий спектр антивікових ознак шкіри та дозволяють виконувати процедуру на найвищому рівні.
ДР. АНДРЕЙ ИГНАТЮК
Коли 25 років тому я розпочав свою практику в естетичній медицині, діапазон можливих корекцій дефектів був дуже обмежений. На щастя, завдяки неймовірному прогресу в цій галузі, сьогодні ми маємо вибір між численними філерами, включаючи нову лінію Neauvia Organic. Цей продукт включає добре відомі і безпечні властивості гіалуронової кислоти в чистому вигляді і гідроксиапатиту кальцію, які стимулюють організм до вироблення колагену. Завдяки цим властивостям продукти Neauvia високо інноваційні, дають природний і тривалий ефект і, що найважливіше, безпечні для пацієнтів.
ПРОФЕССОР НИКОЛА ЗЕРБИНАТИ
Спеціаліст у дерматології та венерології, професор університету Інсубрія, Варезі (Італія) та науковий координатор ICAM. Міжнародний консультант США з естетичної медицини.