Menu
Your Cart

Fillers

ТЕХНОЛОГІЯ


Філери Neauvia дуже біосумісні.
Друге покоління філерів заснованих на гіалуроновій кислоті.
Асортимент філерів Neauvia біоміметичний. Завдяки технології зшитого PEG вони мають високий рівень безпеки та переносимості.


Філери Neauvia мають ряд переваг:

• високий рівень біосумісності;
• оптимальна біоінтеграція;
• оптимальне реологічне співвідношення.

Fillers

NEAUVIA МАЄ ВИСОКУ БІОСОМІСНІСТЬ


Безпека та ефективність філерів безпосередньо залежить від того, як вони стабілізовані. Традиційно для цієї мети використовується зшиваючі агенти BDDE (бутандіол-дигліцидил-ефір) або DVS (дивінілсульфон).

Через їх високу токсичність передбачається, що менше їх вміст, тим безпечніший продукт. Однак, низький вміст зшиваючого агента знижує тривалість та ефективність дії у тканині.Fillers

ОПТИМАЛЬНИЙ РЕОЛОГІЧНИЙ ПОКАЗНИК


Neauvia має оптимальний реологічний показник: м'який гель для ін'єкцій у поверхневих шарах та більш щільний гель для ін'єкцій у глибоких шарах.

Завдяки особливостям ПЕГ та точної методики визначення молекулярної маси НА філери Neauvia мають оптимальний реологічний показник.

Fillers

ОПТИМАЛЬНА БІОІНТЕГРАЦІЯ У ТКАНИНАХ

Морфологічні дослідження показали, що філери Neauvia мають велику біоінтеграцію.

Наша дослідницька група опублікувала кілька статей про еволюцію імплантів Neauvia з часом, які показують, як філери Neauvia оптимально розподіляються та інтегруються у сполучній тканини.

Філери Neauvia тонко розподіляються в інтерстиціальній тканині серед конститутивних структур гіподерми та дерми. Продукт проникає навіть у найменші проміжки між волокнами колагену, завжди зберігаючи структурну цілісність шкіри.

Більш того, наша дослідницька група продемонструвала результати як in vitro, так і in vivo, у яких спостерігалася відсутність будь-яких побічних реакцій. .

Клітини, які оточували філер або були тісно з ним пов'язані – не запалювалися.Малюнок 1

Звичайна гістологічна пляма (H&E) показує, що філер (світло-синій) ідеально інтегрований у сполучну тканину з колагеновими волокнами, жировою тканиною та протоколами потових залоз. Жодних імунореакцій немає.


Малюнок 2

Філлер добре видно в пофарбованому препаратом Alcian blue. Він тонко розподілений в інтерстиціальній тканині, тісно пов'язаний зі структурами дерми та гіподерми у вигляді проток залози та волокон колагену.
Нове 2-е покоління філерів HA


Завдяки широкому асортименту продуктів, бренд здатний задовольнити потреби найвибагливіших лікарів та пацієнтів.